Геометрія 10 клас профільний рівень : збірник задач і контрольних робіт до підручника А.Γ. Мерзляк - 2018

КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ

Варіант 1

Контрольна робота № 1 Тема. Аксіоми стереометрії та наслідки з них. Початкові відомості про многогранники

1. ° Дано точки А, В і С такі, що АВ = 2 см, ВС = 5 см,

АС = 3 см. Скільки існує площин, які містять точки А, В і С? Відповідь обґрунтуйте.

2. ° Площини α і β перетинаються по прямій а. Точки А і С належать площині а, точки В і D — площині β. Прямі АС і BD перетинаються в точці F. Доведіть, що точка F належить прямій а.

3. ° Точки А, В і С не лежать на одній прямій. На прямій АВ позначили точку D, на прямій ВС — точку Е, а на прямій DE — точку М. Доведіть, що точки А, С і М лежать в одній площині.

4. ° На ребрах ВС і СС1 призми АВСА1В1С1 позначили точки М і N відповідно. Побудуйте лінію перетину площин ΒΑ1Ν і АМС1.

5. ° Точки М і K належать відповідно ребрам SB і SC тетраедра SABC, а точка N — грані ABC (рис. 115), причому прямі МК і ВС не паралельні. Побудуйте переріз тетраедра площиною MNK.

Рис. 115


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.