Геометрія 10 клас профільний рівень : збірник задач і контрольних робіт до підручника А.Γ. Мерзляк - 2018

КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ

Варіант 1

Контрольна робота № 4 Тема. Кут між прямою та площиною. Кут між площинами. Перпендикулярні площини

1.° Із точки А проведено до площини а похилі АЕ і AF, які утворюють з нею кути 30° і 60° відповідно. Знайдіть проекцію похилої AF на площину α, якщо проекція похилої АЕ на цю площину дорівнює 6 см.

2. ° Точка В належить одній із граней двогранного кута і віддалена від другої грані наЗнайдіть відстань від точки В до ребра двогранного кута, якщо величина цього кута дорівнює 60°.

3. ° Кут між площинами трикутників АВМ і АВK дорівнює 30°, AM = ВМ = 20 см, . АВ = 32 см. Знайдіть відрізок МK.

4. * Площини α і β перпендикулярні. Пряма а — лінія їхнього перетину. У площині α вибрали точку А, а в площині β — точку В такі, що відстані від них до прямої а дорівнюють 4 см і 5 см відповідно. Знайдіть відстань між точками А і В, якщо відстань між їх проекціями на пряму а дорівнює

5. °° Через вершину В квадрата ABCD провели перпендикуляр MB до площини квадрата. Кут між прямою MD і площиною квадрата дорівнює 60°. Знайдіть кут між площинами ABC і MCD.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.