Геометрія 10 клас профільний рівень : збірник задач і контрольних робіт до підручника А.Γ. Мерзляк - 2018

ВПРАВИ

Варіант 1

Кут між прямими в просторі

67. Паралелограм ABCD і трикутник BMC не лежать в одній площині. Точка Е — середина відрізка ВМ, точка F — середина відрізка МС, BCM = 130°. Знайдіть кут між прямими: 1)AD і EF; 2)AD і МС.

68. Відрізки АК і B1D — висоти відповідно граней ABC і A1B1C1 призми ABCA1B1C1. Знайдіть кут між прямими АK і B1D, якщо ACB = 50°.

69. Відомо, що ОА ┴ OB, ОА ┴ ОС, ОВ ┴ ОС (рис. 21). Знайдіть відрізок АВ, якщо ОВ = 5 см, ВС = 13 см, ACO = 30°.

image23

Рис. 21

70. Дано прямокутний паралелепіпед ABCDA1B1C1D1. Знайдіть кут між прямими А1В і C1D, якщо AD = 3 см, АС = 5 см,

71. У прямокутному паралелепіпеді ABCDA1B1C1D1 відомо, що Знайдіть косинус кута між прямими АС і DC1.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.