Математика 2 клас - Збірник завдань - 2018

ПЕРЕДМОВА

Матеріал посібника укладено відповідно до чинних навчальної програми та підручників з математики для 2 класу. Він містить завдання арифметичного, алгебраїчного та геометричного змісту; завдання, пов'язані з величинами та частинами; сюжетні задачі та творчі завдання.

Мета посібника — доповнити й урізноманітнити систему вправ підручників. Його завдання згруповано у п'ять основних розділів:

• Вирази

• Задачі

• Алгебраїчний матеріал

• Геометричний матеріал

• Частини. Величини

Ці розділи відповідають основним змістовим лініям Державного стандарту початкової загальної освіти. За змістом завдань кожний розділ поділено на кілька рубрик. Наприклад, у розділі «Вирази» є рубрики «Знайди значення виразів», «Порівняй» та інші. Для зручності використання в кожній з пропонованих рубрик завдання поділено на концентри з позначками «Перший десяток», «Другий десяток», «Сотня». Починаючи із задач на знаходження суми однакових доданків, такого поділу уже немає, оскільки, згідно із програмою, усі ці задачі вивчаються лише в концентрі «Сотня».

Посібник покликаний забезпечити учителів додатковим матеріалом для наповнення уроків; слугувати джерелом вправ для формування диференційованих домашніх завдань. Учням, які працюють у швидшому темпі, збірник дасть змогу працювати продуктивніше. Батькам — допоможе тренувати дітей виконувати завдання певного виду.

Завдання підвищеної складності, задачі з логічним навантаженням і вправи пропедевтичного характеру в посібнику позначені значком (*), додаткові позапрограмні завдання — позначені значком (**).Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити