Математика. Домашній репетитор 2-4 клас - 2013

2 КЛАС

ВЧИМОСЯ РОЗВ'ЯЗУВАТИ ЗАДАЧІ

ПРОСТІ ЗАДАЧІ

ПРОСТІ ЗАДАЧІ НА ЗБІЛЬШЕННЯ ЧИСЛА НА КІЛЬКА ОДИНИЦЬ

ТРЕНУЮСЯ РОЗВ'ЯЗУВАТИ ЗАДАЧІ

Задача. У зоопарку підростало 7 білих ведмежат, а бурих — на 3 ведмежати більше. Скільки бурих ведмежат підростало в зоопарку?

Виділяю у тексті задачі умову, запитання.

Складаю короткий запис умови задачі.

Записую головні слова задачі: «білі», «бурі», записую дане число 7.

Позначаю знаком питання слова «скільки бурих» і записую, що їх на 3 ведмежати більше, ніж білих. Короткий запис умови задачі виглядає так:

Білі — 7 в.

Бурі — ?, на 3 в. більше

Повторюю задачу вголос.

image3Міркую. Я розумію зміст запитання «Скільки бурих ведмежат було в зоопарку?» так: бурих ведмежат більше ніж білих, а щоб стало більше, треба число 7 збільшити (прилічити). Обираю дію додавання.

Розв'язання:

7 + 3 = 10 (в.)

Відповідь: 10 ведмежат бурих.

Закріплення знань та навичок

• Розв'яжи задачі.

Задача 16. До святкового концерту учні 2 класу вивчили 9 віршів, а пісень — на 4 більше. Скільки пісень вивчили учні до святкового концерту?

Задача 17. У коробці лежало 8 зелених олівців, а простих — на 7 більше. Скільки простих олівців лежало в коробці?

Задача 18. У майстерні було 5 молотків, а обценьків — на 7 штук більше. Скільки обценьків було у майстерні?

Задача 19. Жук сидів на стеблині на висоті 13 см над землею, а метелик — на 4 см вище. На якій висоті над землею сидів метелик?

• Склади і розв'яжи задачі на збільшення числа на кілька одиниць за рисунками.

Задача 20.

Задача 21.

Задача 22.

Задача 23.

Залача 24.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.