Математика. Домашній репетитор 2-4 клас - 2013

З КЛАС

ВЧИМОСЯ РОЗВ'ЯЗУВАТИ ЗАДАЧІ

СКЛАДЕНІ ЗАДАЧІ

СКЛАДЕНІ ЗАДАЧІ НА ЗВЕДЕННЯ ДО ОДИНИЦІ

ТРЕНУЮСЯ РОЗВ'ЯЗУВАТИ ЗАДАЧІ

Читаю задачу, роблю паузу перед запитанням.

Задача. Господиня купила 4 кг картоплі за 24 грн, а. З кг моркви за 12 грн. На скільки гривень один кілограм моркви дешевший за один кілограм картоплі?

Виділяю головні слова. Роблю короткий запис умови задачі.

Короткий запис умови задачі

Вибираю і обґрунтовую дії розв'язання.

Міркую так: щоб відповісти на запитання задачі: «На скільки гривень один кілограм моркви дешевший за один кілограм картоплі? », треба порівняти вартість одного кілограма картоплі і одного кілограма моркви.

А щоб дізнатись вартість одного кілограма картоплі і одного кілограма моркви, треба виконати дії ділення.

Розв'язання:

24 : 4 = 6 (грн) — вартість 1 кг картоплі;

12 : 3 = 4 (грн) — вартість 1 кг моркви;

6 - 4 = 2 (грн)

Вираз задачі: 24 : 4 – 12 : 3 = 2 (грн)

Відповідь: 1 кг моркви дешевший за 1 кг картоплі на 2 грн.

3акріплення знань та навичок

• Склади і розв'яжи задачі за таблицею.

Задача 380

Задача 381

Задача 382

• Розв'яжи текстові задачі.

Задача 383. На пошту привезли 8 пакунків з журналами масою 56 кг і 4 пакунки з газетами масою 20 кг. На скільки кілограмів пакунок із журналами важчий за пакунок із газетами?

Задача 384. Маса 3 ящиків з яблуками 27 кг, а маса 5 ящиків із грушами 36 кг. На скільки кілограмів маса одного ящика з яблуками важча за масу одного ящика з грушами?

Задача 385. Івасик заплатив за 6 коробок олівців 20 грн, а за 7 лінійок — 14 грн. На скільки гривень лінійка дешевша за коробку олівців?


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.