Математика. Домашній репетитор 2-4 клас - 2013

2 КЛАС

ВЧИМОСЯ РОЗВ'ЯЗУВАТИ ЗАДАЧІ

ПРОСТІ ЗАДАЧІ

ПРОСТІ ЗАДАЧІ НА ЗНАХОДЖЕННЯ НЕВІДОМОГО ВІД'ЄМНИКА

ТРЕНУЮСЯ РОЗВ'ЯЗУВАТИ ЗАДАЧІ

. Було 15 м тканини. Кілька метрів витратили на пошиття халатів. Залишилося 6 м тканини. Скільки метрів тканини витратили на халати?

Складаю короткий запис умови задачі.

Записую головні слова, дані числа і знак питання у таблицю.

Було

Витратили

Залишилось

15 м

?

6 м

Міркую: Я розумію зміст запитання «Скільки метрів тканини витратили на халати?» так: «витратили» — це менше, ніж «було». Тому вибираю дію віднімання.

Розв'язання:

15-6 = 9 (ж)

Відповідь: 9 м тканини витратили.

Закріплення знань та навичок

• Склади і розв'яжи текстові задачі даного за таблицею.

Задача 62.

Було

Прочитала

Залишилось

19 сторінок

?

7 сторінок

Задача 63.

Було

Вилили

Залишилось

25 відер

?

10 відер

Задача 64.

Було

Взяли

Залишилось

35 іграшок

?

15 іграшок

Задача 65.

Було

З'їли

Залишилось

24 яблука

?

11 яблук

Задача 66.

Було

Витратили

Залишилось

70 грн

?

50 грн

Задача 67.

Було

Помили

Залишилось

46 чашок

?

14 чашок

• Прочитай подані текстові задачі. Склади короткий запис умови. Розв'яжи їх.

Задача 68. Мама зірвала 18 редисок. Кілька редисок вона порізала у салат, а 7 редисок залишилося. Скільки редисок мама порізала у салат?

Задача 69. У класній бібліотеці було 24 книги. Кілька книжок на перерві взяли діти. Залишилося 14 книжок. Скільки книжок на перерві взяли діти?

Задача 70. У дівчинки було 35 зошитів у клітинку. Кілька зошитів вона списала. У неї залишилося 23 зошити. Скільки зошитів списала дівчинка?

Задача 71. У голубнику сиділо 19 голубів. Коли кілька голубів полетіло, то у голубнику залишилося 8 голубів. Скільки голубів полетіло?


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.