Математика. Домашній репетитор 2-4 клас - 2013

4 КЛАС

ГЕОМЕТРИЧНИЙ МАТЕРІАЛ

КРОК ДО 5 КЛАСУ

Трикутник

Якщо сторона рівностороннього трикутника дорівнює а, то його периметр обчислюється за формулою:

Р = 3 а

835. Виміряй сторони трикутника і обчисли периметр за формулою.

836. Накресли рівносторонній трикутник. Розділи трикутник відрізком так, щоб утворився прямокутний трикутник. Скільки прямокутних трикутників утворилось при побудові?

837. На окремому листі паперу побудуй рівносторонній трикутник. Із будь-якої вершини трикутника проведи відрізок так, щоб утворився прямий кут при протилежній стороні трикутника. Порівняй фігури, які утворились при побудові відрізка.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.