Фізика 7 клас збірник задач - 2016

ПЕРЕДМОВА

Збірник задач відповідає чинній програмі з фізики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Посібник містить якісні, розрахункові та експериментальні задачі з фізики, згруповані за тематичними розділами, у кожному з яких виділено три рівні складності.

На початку майже кожного тематичного розділу наведено приклад розв’язання задачі та його запису в зошиті. Крім цього, знаком позначено низку ключових задач, розв’язання яких наведено в кінці книги, а знаком — якісні запитання та усні задачі.

Слід підкреслити, що не всі задачі збірника є обов’язковими для кожного учня. Учитель має підтримувати в учнів інтерес до фізики, а не карати їх «важкими» задачами. Задачі високого рівня призначено для учнів, які цікавляться фізикою.

Деякі завдання із цієї книги призначені для роботи в класі на уроці (для вивчення та закріплення нового матеріалу, для контролю знань), інші — для роботи вдома (для виконання домашнього завдання, для підготовки до олімпіад тощо).

Значна кількість задач дає можливість учителеві вибрати оптимальні задачі для кожного класу.Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити