Фізика 8 клас збірник задач - Леонід Кирик - 2016

ПЕРЕДМОВА

Посібник відповідає чинній програмі з фізики для 8 класу загальноосвітньої школи.

Збірник містить якісні, розрахункові й експериментальні задачі з фізики, згруповані за тематичними розділами, в кожному з яких виділено три рівні складності. Наведені задачі призначені для розв’язування як у класі, так і вдома.

На початку тематичних розділів наведено приклади розв’язування задач і запису розв’язань у зошиті. Позначкою виділено ряд ключових задач, розв’язання яких наведено наприкінці збірника, а знаком — якісні запитання й усні задачі.

Не всі завдання, наведені у збірнику, є обов’язковими для виконання, адже вчитель має викликати в учнів зацікавленість фізикою, а не карати їх «важкими» задачами. Завдання високого рівня доцільно пропонувати учням, які цікавляться фізикою.

Деякі задачі призначені для роботи в класі (під час вивчення або закріплення нового матеріалу, контролю знань), деякі — для роботи вдома (як домашнє завдання, під час підготовки до олімпіад тощо).

У кожному розділі збірника запропоновано експериментальні завдання, які можна виконувати як удома, так і на уроці або на факультативних заняттях.

Розмаїття і різнорівневість задач дає можливість учителю вибирати оптимальні завдання відповідно до рівня підготовленості та навчальних досягнень учнів.Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити