Фізика 9 клас Збірник задач - 2017

ПЕРЕДМОВА

Збірник задач укладено відповідно до оновленої чинної програми з фізики для 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Посібник містить якісні, розрахункові й експериментальні завдання з фізики, які згруповано за тематичними розділами та диференційовано за трьома рівнями складності (середній, достатній, високий). Деякі з наведених у збірнику завдань призначено розглядати у класі, а інші — використовувати як домашнє завдання.

На початку майже кожного тематичного розділу наведено приклад розв’язання задачі та його запису в зошиті. Крім цього, позначкою виділено ряд ключових задач, розв’язання яких наведено в кінці книги, а знаком — якісні питання й усні задачі.

Слід наголосити, що не всі завдання в збірнику є обов’язковими для кожного учня. Учитель має підтримувати в учнів інтерес до фізики, а не карати їх «важкими» задачами. Задачі високого рівня призначено для учнів, які цікавляться фізикою.

У кінці деяких розділів учням запропоновано експериментальні завдання. Ці завдання можна виконувати як удома, так і в класі на уроці чи на факультативних заняттях.

Значна кількість задач дає вчителеві можливість вибирати оптимальні задачі для учнів кожного класу.Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити