Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

ТКАНИНИ ДЛЯ СУКОНЬ ТА СОРОЧОК

Лляні платтєві, сорочкові та платтєво-костюмні тканини

Лляні платтєві, сорочкові та платтєво-костюмні тканини поєднані в одній групі. За волокнистим складом вони поділяються на чистолляні та напівлляні (з бавовняною основою, льно-віскозні, льно-лавсанові, льно-віскозно-лавсанові).

Костюмно-платтєві та платтєві тканини - це щільні, гладкофарбовані в світлі кольори, строкаті або з різноманітними квітковими, геометричними та абстрактними друкарськими малюнками тканини. Більшість тканин виробляється полотняним, удавано-репсовим переплетенням, рогожкою та різними видами дрібно- та великовізерункових переплетень, з бавовняної пряжі лінійної щільності 25 текс х 2 в основі та льно-лавсанової пряжі лінійної щільності 34 текс х 2; 55,5; 69 та 118 текс в утоці. Зміст лавсану в уточній пряжі: 33, 50 та 67%. Нарядні тканини кареточних та жакардових переплетень можуть мати візерунки, які імітують вишивки та мереживо. Широко використовується малозминальне оздоблення.

Блузочні та сорочкові тканини - це тонкі малощільні світло- пофарбовані та відбілені, іноді строкаті тканини в клітинку або з різноманітними візерунками. В асортименті переважають тканини сітчастих структур дрібно- та великовізерункових переплетень, які виробляють з бавовняної пряжі лінійної щільності 15,4 текс х 2 та 29,4 текс в основі, а в утоці - з льно-лавсанової пряжі лінійної щільності 23 та 33 текс, зі змістом лавсану 33%.

Лляні та льно-лавсанові тканини стійкі до дії миючих засобів. Щільні тканини з високим змістом лавсану не усаджуються, однак необхідно суворо дотримуватися режимів ВТО цих тканин.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.