Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

ТКАНИНИ ДЛЯ СУКОНЬ ТА СОРОЧОК

Штапельні тканини

Штапельні тканини для суконь та сорочок виробляють з віскозної пряжі лінійної щільності 18,5 текс х 2; 25 текс х 2; 29,4 текс х 2 та із змішаної пряжі, яка може містити двох - та трьохкомпонентні суміші хімічних волокон. Це штапельні полотна, саржі, шотландки, репси, платтєві та сорочкові тканини. В асортименті сорочкових тканини провідне місце займають віскозно-лавсанові тканини (67% Лс), випускають також тканини з бавовняно-сиблонової, бавовняно-лавсанової та об'ємної ПАН пряжі. Сорочкові тканини містять 67% хімічних волокон. Структура та колористичне забарвлення тканин дуже різноманітні. Випускають тканини нових структур з фасонної пряжі, з ефектами непропрядів та фасонної вузликової пряжі фламе; тканини, які імітують бавовняні та лляні, тканини з ефектом тиснення. Незминальні та малоусадочні оздоблення збільшують пружність тканин, покращують їх якості.

Всі тканини з хімічних волокон можна прати в теплих розчинах синтетичних миючих засобів. Усадка тканин залежить від їх складу та структури. Найбільшу усадку дають москрепові та штапельні тканини, тканини з капрону та поліефірних волокон та ниток практично не усаджуються. Волого-теплове оброблення тканин повинно виконуватися з урахуванням їх волокнистого складу.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.