Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

ПАЛЬТОВІ ТКАНИНИ

За призначенням пальтові тканини поділяються на тканини для літніх, демісезонних та зимових пальт; масових (жіночих, чоловічих, дитячих) та відомчих. Пальтові тканини повинні мати приємний зовнішній вигляд, добрі теплозахисні якості, високу зносостійкість та формостійкість, міцне фарбування. За колористичним забарвленням, фактурою, оформленням тканини повинні відповідати сучасному напрямку моди. Існують обмеження з маси (з поверхневої щільності) для пальтових тканин:

- тканини для дитячих пальт за поверхневою щільністю не повинні перевищувати 350 г/м2;

- тканини для жіночих пальт - 450 г/м2;

- тканини для чоловічих пальт - 600 г/м2.

Найбільшу частину в асортименті складають вовняні тканини, але є і бавовняні, і шовкові пальтові тканини. Тканини для пальт виробляють практично всіма видами ткацьких переплетень: простими, різними дрібновізерунковими, складними подвійними та простими жакардовими. Пальтові тканини випускають з різними оздобленнями: валянням, ворсуванням, водовідштовхуючими (для зниження гігроскопічності), малоусадочними та іншими. За забарвленням тканини випускають гладкофарбованими, меланжевими, строкатими та меланжево-строкатими.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.