Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

ПАЛЬТОВІ ТКАНИНИ

Бавовняні пальтові тканини

Бавовняні пальтові тканини використовують для виготовлення деяких видів молодіжних та дитячих пальт. Це щільні важкі гладкофарбовані або меланжеві тканини зі скрученої кардної пряжі середньої та підвищеної товщини, які виробляють саржевими, ворсовими або дрібновізерунковими переплетеннями. На поверхні тканин можуть створюватися рельєфні хвилясті поздовжні візерунки, "ялинки", кареткові малюнки у вигляді

квадратів, смуг, ромбів, вафель і таке інше. Поверхнева щільність бавовняних пальтових тканин 290-330 г/м2. Основні види тканин, це вельвети, оксамити, діагоналі, джинсові та інші, які за структурою подібні аналогічним костюмним тканинам.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.