Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

ПЛАЩОВІ ТА КУРТКОВІ ТКАНИНИ

Бавовняні тканини для плащів та курток

За волокнистим складом їх випускають однорідними або змішаними, з добавленням волокон капрону (15-25%) або лавсану (30-50%). Виробляють тканини зі скрученої гребінної та кардної пряжі середньої лінійної щільності, поверхневою щільністю 170-300 г/м2, шириною до 140 см; переплетеннями: полотняним (удавано репсовим) або саржевим; за забарвленням - гладкофарбованими або меланжевими; за оздобленням - з водотривкими насиченнями або прогумованими. Тканини можуть мати назви полотен, саржі або діагоналей плащових. За гігієнічними властивостями та зовнішнім оформленням тканини відповідають вимогам, але за експлуатаційними властивостями вони поступаються шовковим. Використовують бавовняні тканини переважно для виготовлення дитячого, відомчого та спеціального одягу.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.