Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

КОМПЛЕКСНІ МАТЕРІАЛИ ТА МАТЕРІАЛИ З ПЛІВОК

Матеріали клейового способу з'єднання

Для верхнього шару використовують щільні зносостійкі тканини та трикотажні полотна, штучні шкіри, замші та хутро. Для утеплювального шару використовують щільні масивні напіввовняні строкаті тканини в клітинку, трикотажні та неткані полотна з начосом, поролон, штучне хутро, тканини з довгим начісним ворсом. Комплексні матеріали з штучної замші, які дубльовані штучним хутром, імітують шубні овчини, з яких виготовляють дублянки.

Дубльовані матеріали клейового способу виготовлення характеризуються пружністю, формостійкістю, не потребують прокладок та підкладок (крім дубльованих поролоном), але такі матеріали мають підвищену масу та жорсткість. Використовують їх для виготовлення пальт, напівпальт, курток, головних уборів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.