Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

КОМПЛЕКСНІ МАТЕРІАЛИ ТА МАТЕРІАЛИ З ПЛІВОК

Матеріали вогневого способу з'єднання

Для верхнього шару використовують щільні гладкофарбовані капронові тканини, штапельні строкаті тканини, пальтові напіввовняні тканини, різні трикотажні полотна з хімічних волокон та штучне хутро. Для підкладкового шару в трьохшарових матеріалах використовують щільні тонкі гладкі поліамідні тканини та трикотажні полотна.

Матеріали, дубльовані поролоном вогневим способом, характеризуються легкістю, пружністю, незминанням, добрими теплозахисними властивостями, але мають низьку повітряпроникливість та погано драпіруються. Товщина шару поролону - 0,5-1,5 см, поверхнева щільність матеріалів до 500 г/м2. Використовують такі матеріали для виготовлення верхнього одягу, текстильного взуття, м'яких меблів.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.