Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

КОМПЛЕКСНІ МАТЕРІАЛИ ТА МАТЕРІАЛИ З ПЛІВОК

Матеріали з плівок

Матеріали з плівок використовують для виготовлення плащів, накидок, спеціального одягу (комбінезони, куртки, фартухи, берети та інше). Найбільше використання знаходять полівінілхлориді та поліетиленові плівки. Плівки випускають прозорими або кольоровими непрозорими, з друкарськими малюнками, з відливом під срібло, золото або перламутр. Поверхня плівки може бути гладкою або тисненою під тканину або шкіру. Плівки мають повну водонепроникливість, термопластичність, високе прорубування, легко роздираються в місцях розрізів. З'єднання деталей виробів з плівок виконують зварюванням: термоконтактним, ультразвуковим або токами високої частоти. Зварювання забезпечує водонепроникливість, гнучкість та міцність зварних швів. Вироби можуть бути також сформовані з маси і не мати швів. За такою технологією виготовляють одяг для рибалок.

Для збільшення міцності, довговічності, теплозахисних якостей виробів з плівкових матеріалів плівки можуть дублюватися з тканинам та трикотажними полотнами.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.