Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

КОМПЛЕКСНІ МАТЕРІАЛИ ТА МАТЕРІАЛИ З ПЛІВОК

Матеріали з плівок

Матеріали з плівок використовують для виготовлення плащів, накидок, спеціального одягу (комбінезони, куртки, фартухи, берети та інше). Найбільше використання знаходять полівінілхлориді та поліетиленові плівки. Плівки випускають прозорими або кольоровими непрозорими, з друкарськими малюнками, з відливом під срібло, золото або перламутр. Поверхня плівки може бути гладкою або тисненою під тканину або шкіру. Плівки мають повну водонепроникливість, термопластичність, високе прорубування, легко роздираються в місцях розрізів. З'єднання деталей виробів з плівок виконують зварюванням: термоконтактним, ультразвуковим або токами високої частоти. Зварювання забезпечує водонепроникливість, гнучкість та міцність зварних швів. Вироби можуть бути також сформовані з маси і не мати швів. За такою технологією виготовляють одяг для рибалок.

Для збільшення міцності, довговічності, теплозахисних якостей виробів з плівкових матеріалів плівки можуть дублюватися з тканинам та трикотажними полотнами.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити