Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НЕТКАНІ МАТЕРІАЛИ

Голкопробивні неткані полотна

Голкопробивні неткані полотна випускають для виготовлення одягу (утеплювальні прокладки та ватини) та для технічних цілей.

Напіввовняні полотна для утеплювальних прокладок типу Віва, Лійва виробляють з відновленої вовни (20-80%), яку змішують зі штапельними волокнами: віскозними, капроновими, лавсановими або нітроновими. Ширина полотен: 70, 150, 155 або 170 см; поверхнева щільність - 120-505 г/м2.

Шовкові полотна (теплоізоляційні та прокладкові) для швейних виробів виготовляють з тонких штучних та синтетичних волокон; ширина полотен 70, 135, 150 та 170 см; поверхнева щільність - 90-170 г/м2. Полотна голкопробивні прокладкові типу Сюнт випускають шириною 70 см з суміші капронових (40%), віскозних (30%>) та лавсанових (30%) волокон, різними за товщиною та поверхневою щільністю (90-160 г/м2), вони можуть мати клейове покриття. Випускають також полотна з одного виду волокон (нітрон, лавсан) шириною 150-152 см, поверхневою щільністю 150-160 г/м2. Полотна для нижніх комірів виробляють з суміші віскозних та лавсанових (50% на 50%) волокон, гладкофарбованими або меланжевими, шириною 70 або 140 см. Це найбільш важкі (170 г/м2) та щільні полотна.

Голкопробивні полотна завдяки високій пористості мають добрі теплозахисні якості, високі повітря- та паропроникливість.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.