Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

ВИБІР МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ПАКЕТУ ШВЕЙНОГО ВИРОБУ ТА ЙОГО ОБҐРУНТУВАННЯ

Якість швейних виробів, їх зовнішній вид, форма та її збереження; зносостійкість та зручність в експлуатації, а також економічність виготовлення і можливість використання

прогресивної техніки та технології визначаються грамотним, обґрунтованим вибором матеріалів для швейного виробу.

При проектуванні нових моделей одягу та розробці їх конструкції один з початкових етапів робіт - це обґрунтований вибір матеріалів верху, підкладки та прокладки для виробу з урахуванням конструктивних особливостей виробу, методів його технологічної обробки та умов експлуатації. Успішне вирішення цих задач потребує чіткого формулювання вимог до матеріалів, які використовуються для виготовлення даного конкретного виробу; встановлення переліку характеристик основних властивостей, за показниками яких здійснюється вибір матеріалів.

На швейних підприємствах здійснюють вхідний контроль матеріалів, в процесі якого проводяться випробування матеріалів з метою вивчення їх основних властивостей та якостей.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.