Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Матеріалознавство швейного виробництва

ХІМІЧНІ ВОЛОКНА

Штучні волокна

Триацетатне волокно

Триацетатне волокно виготовляють з деревини або бавовняної целюлози.

Підготовку сировини виконують так само, як і при виготовленні ацетатного волокна. Вихідна сировина для виробництва волокна - триацетилцелюлоза. Волокно може формуватися як сухим, так і мокрим способом з розчину триацетилцелюлози в суміші метиленхлориду (90-95%) та метилового спирту (5-10%). Комплексні нитки формують сухим способом; штапель - мокрим. Кількість отворів філь'єри до 15000. В осаджувальній ванні використовують розчин оцтової кислоти та ізопропіловий спирт. Після формування волокна промивають, обробляють мастила ми, гофрирують, нарізають на відрізки заданої довжини та висушують.

Будова волокна та хімічний склад такі самі, як у ацетатного волокна.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.