Матеріалознавство швейного виробництва

ХІМІЧНІ ВОЛОКНА

Штучні волокна

Властивості волокна

I. Механічні: низька міцність (10-14 сН/текс), у вологому стані міцність знижується на 60%, стійкість до стирання ще нижча, ніж у ацетатного волокна, високе видовження (25-30% у сухому стані), середня пружність.

II. Фізичні: низька гігроскопічність (5%), низька набухливість (об'єм збільшується на 20-25%), високі: теплостійкість (150-160°С) та світлостійкість.

III. Хімічні: висока хемостійкість, волокно стійке до дії мікроорганізмів, добре фарбується.

Горить і використовується, подібно ацетатному.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.