Матеріалознавство швейного виробництва

ХІМІЧНІ ВОЛОКНА

Синтетичні волокна

Спандекс

Сировиною для виробництва спандексу є діїзоціанати та гліколі, з яких синтезують поліуретан - вихідну сировину для виготовлення спандексу. Формування волокна проводять з розчину полімеру як мокрим, так і сухим способами. Волокна випускають у вигляді комплексних ниток лінійною щільністю від 2,2 до 500 текс, а також у вигляді штапелю лінійною щільністю 0,66 текс.

Будова волокна - гладка, кругла, блискуча, гладенька трубочка.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.