Матеріалознавство швейного виробництва

ХІМІЧНІ ВОЛОКНА

Синтетичні волокна

Хлорин

Сировиною для виробництва хлорину є вінілхлорид, який синтезують з етилену та ацетилену, оброблених хлористим воднем з метою виготовлення смоли хлорину - вихідної речовини для виробництва полівінілхлоридних волокон. Формування волокна ведеться з розчину полімеру в ацетоні мокрим способом. В осаджувальній ванні використовують 4-10% розчин ацетону. Швидкість формування ниток - 30-40 м/хв; штапелю - 15-20 м/хв. Нитки витягують на 130-150%, обробляють мастилами і намотують на бобіни. Штапель оздоблюють в джуті: його витягують, гофрирують, нарізають на відрізки заданої довжини та висушують.

Будова волокна - відносно гладка, неблискуча трубочка неправильної круглої форми.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.