Матеріалознавство швейного виробництва

ХІМІЧНІ ВОЛОКНА

Синтетичні волокна

Вінол

Сировиною для виготовлення вінолу є вінілацетат. Формування, в основному, ведеться мокрим способом. В осаджувальній ванні використовують водний розчин сульфату натрію. Волокна витягують на 200—400% та термофіксують. В процесі виготовлення волокна отримують проміжний продукт - волокно, яке здатне розчинятися у воді. Після обробки формальдегідом волокна стають нерозчинними у воді.

Будова волокна - гладенька щільна трубочка неправильної круглої форми.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.