Матеріалознавство швейного виробництва

ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕКСТИЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА

ПРЯЖА ТА ТЕКСТИЛЬНІ НИТКИ

Дефекти пряжі та ниток

Сміттєва пряжа - є наслідком недостатнього очищення волокон в процесі прядіння. Після фарбування домішки і забруднення виділяються як білі крапки, що погано впливає на зовнішній вигляд пряжі та виробів і знижує їх сорт.

Пересічки та переслежини - це чергування тонких та товстих ділянок в пряжі, яке виникає внаслідок неправильної роботи витягувального приладу рівничної або прядильної машин. Цей дефект сприяє нерівномірності фарбування тканин і не допускається в 1 та 2 сортах текстильних матеріалів.

Шишки - короткі місцеві потовщення пряжі.

Непропрядки - малоскручені потовщені ділянки ниток.

Петлі та сукрутини - утворюються при намотуванні пряжі на її поверхні внаслідок великого скручування або слабого натягу.

Забруднена пряжа - ускладнює процеси відварювання: після нього залишаються плями.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.