Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 5 АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

5.2. РОЗМІЩЕННЯ АВТОТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ ПО РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

  Південний економічний район

  Коротка економіко-географічна характеристика

  Південний економічний район розташований на півдні України й омивається Чорним і Азовським морями.

  До його складу входять Автономна Республіка Крим, Одеська, Миколаївська й Херсонська області. Площа району становить 113 тис. км2 (19% території України). Тут проживає 7092,2 тис. населення, з них міського населення - 4550,9, сільського - 2541,3 тисяч осіб.

  Район має досить вигідне географічне положення. На південному сході він межує з Північнокавказьким економічним районом Росії, на північному сході та півночі - з Придніпров'ям, на північному заході - з Центральним районом України, на заході - з Молдовою, на південному заході - з Румунією.

  Придніпровський та Донецький райони, до яких близько розташовані промислові центри Причорномор'я, є потужною базою для постачання Південному району різних індустріальних товарів (вугілля, металу, машин). Обсяг ВВП району в 2000 р. склав 21649,1 млн. гривень.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.