Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 5 АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

5.2. РОЗМІЩЕННЯ АВТОТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ ПО РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

  Транспортно-дорожній комплекс

  Вигідне географічне положення, специфіка територіальної організації господарства, природні умови сприяли розвитку в районі морського, залізничного, автомобільного й річкового видів транспорту, хоча густота автомобільних шляхів тут нижча, ніж загалом в Україні. Всі види транспорту становлять єдину систему взаємодії і доповнюють один одного.

  Транспортна мережа регіону має: 24,5 тис. км автомобільних доріг, з яких 24,1 тис. км з твердим покриттям; 2921 км експлуатаційних залізничних шляхів. Південний економічний район має досить розгалужену мережу автомобільних шляхів. Основними автомобільними Шляхами державного та міжнародного значення є: Миколаїв-Одеса-Кишинів, Миколаїв-Херсон-Сімферополь, Миколаїв-Кіровоград, Миколаїв-Кривий Ріг, Рені-Ростов-на-Дону, Одеса-Ізмаїл. Показники забезпеченості району автомобілями (в 2000 р., тис. од.) наведені в таблиці 5.5.

 

  Забезпеченість населення легковими автомобілями в особистій власності в регіоні складає 410 одиниць на 1000 осіб постійного населення (Автономна Республіка Крим - 119, Миколаївська - 83, Одеська - 102, Херсонська - 106). Основні показники, що характеризують транспортний потенціал Південного економічного району (2000 р.)та його структуру, наведені в таблиці 5.6.

 


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.