Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 5 АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

5.2. РОЗМІЩЕННЯ АВТОТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ ПО РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

  Транспортно-дорожній комплекс

  Транспортно-дорожній комплекс Подільського економічного району представлений залізничним, автомобільним, авіаційним, річковим, міським і трубопровідним видами транспорту. Транспортна мережа включає з 21,7 тис. км автомобільних доріг (21 тис. км з твердим покриттям) та 2468 км експлуатаційних залізничних шляхів.

  На кордоні економічний район має 17 пунктів пропуску, в тому числі 7 автомобільних.

Основними автомобільними лініями є Луцьк-Тернопіль-Чернівці, Львів-Чернівці-Хмельницький-Київ.

  Забезпеченість автомобілями Подільського економічного району (на 2000 р.) наведена в таблиці 5.7.

 

  Забезпеченість населення легковими автомобілями в особистій власності складає 282 одиниць на 1000 осіб постійного населення (Вінницька область - 101, Тернопільська - 87, Хмельницька - 94).

  Загальний обсяг перевезень вантажів всіма видами транспорту в 2000 р. склав 76 млн. т, у тому числі: автомобільним - 66,6, залізничним - 9,4 млн. т; пасажирів -219,1 млн. осіб, утому числі: автомобільним -179,9, залізничним - 39,2 млн. осіб. Основні показники, що характеризують автотранспортний потенціал Подільського економічного району та його структуру (2000 р.), наведені в таблиці 5.8.

 


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.