Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 5 АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

5.2. РОЗМІЩЕННЯ АВТОТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ ПО РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

  Придніпровський економічний район

  Коротка економіко-географічна характеристика

  Придніпровський економічний район - територіальний міжгалузевий промислово-аграрний комплекс, який має значний вплив на розвиток економіки України. До складу району входять Дніпропетровська, Запорізька і Кіровоградська області, які займають частину центральної та південно-східної території України. Загальна площа району складає 83,7 тис. км. У Придніпровському економічному районі проживає 6814,8 тис. населення, з них міського - 5300, сільського - 1514,8 тисяч. Обсяг ВВП району в 2000 р. склав 28649 млн. гривень.

  Район має вигідне географічне положення щодо транспортних артерій, основних видів енергії, а також прилеглих районів індустріального розвитку. Його територією проходить нижня течія судноплавного Дніпра, а південна частина Запорізької області прилягає до Азовського моря.  Функціонує розгалужена мережа залізничних магістралей і автошляхів загального користування, що відносяться до найбільш вантажонапружених. Районне виробництво забезпечене власними енергоресурсами та енергією Донбасу, з яким Придніпров'я має тісні технологічні зв'язки.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.