Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 5 АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

5.2. РОЗМІЩЕННЯ АВТОТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ ПО РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

  Транспортно-дорожній комплекс

  Транспортно-дорожній комплекс Придніпровського економічного району представлений залізничним, автомобільним, авіаційним, річковим, морським та трубопровідним видами транспорту. Транспортна мережа має 23,3 тис. км автомобільних доріг, у тому числі 22,2 тис. км з твердим покриттям та 3487 км експлуатаційної довжини залізничних шляхів.

  Стан забезпеченості автомобілями Придніпровського економічного району наведений в таблиці 5.11.

 

  Забезпеченість населення легковими автомобілями в особистій власності у регіоні складає 371 одиниць на 1000 осіб постійного населення (Дніпропетровська область - 106, Запорізька - 144, Кіровоградська - 121).

  Загальний обсяг перевезень вантажів всіма видами транспорту в економічному районі в 2000 р. склав 368 млн. т, у тому числі: автомобільним - 291,2 і залізничним - 75,9 млн. т, пасажирів 455,3 млн. осіб, у тому числі: автомобільним - 360,9; залізничним - 93,7.

  Основні показники, що характеризують автотранспортний потенціал Придніпровського економічного району та його структуру, наведені в таблиці 5.12.

 


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.