Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 5 АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

5.2. РОЗМІЩЕННЯ АВТОТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ ПО РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

  Транспортно-дорожній комплекс

  Транспортно-дорожній комплекс Східного економічного району представлений залізничним, автомобільним, авіаційним, річковим видами транспорту. Транспортна мережа має 25,6 тис. км автомобільних доріг, у т.ч. 24,5 тис. км з твердим покриттям, та 3156 км експлуатаційних залізничних шляхів.

  Основний обсяг транспортних перевезень здійснюється залізничним і автомобільним транспортом.

  Східний регіон межує з областями Російської Федерації, що зумовлює тісні народногосподарські контакти і транспортні зв'язки. Ключову роль відіграють транспортні коридори, що забезпечують зв'язок України з найважливішими центрами Росії і Білорусі. На кордоні економічного району є 44 перехідних пунктів пропуску, в тому числі 22 автомобільних.

  Забезпеченість Східного економічного району автомобілями за 2000 р. наведена в таблиці 5.13.

 

  Забезпеченість населення легковими автомобілями в особистій власності в Східному економічному районі складає 323 одиниць на 1000 осіб постійного населення (Полтавська область - 123, Сумська - 92, Харківська-108).

  Загальний обсяг перевезень вантажів всіма видами транспорту в економічному районі в 2000 р. склав 168,4 млн. т, в тому числі:

автомобільним - 142,5, залізничним-25,7 млн. т, пасажирів-309,2 млн., утому числі: автомобільним - 233,9, залізничним - 75,3 млн. осіб.

  Основні показники, що характеризують транспортний потенціал Східного економічного району та його структуру, наведені в таблиці 5.14.

 


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.