Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 5 АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

5.2. РОЗМІЩЕННЯ АВТОТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ ПО РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

  Транспортно-дорожній комплекс

  Транспортно-дорожній комплекс Центрального економічного району представлений залізничним, автомобільним, річковим, повітряним і міським транспортом. Транспортна мережа економічного району має 14,4 тис. км автомобільних доріг, у т. ч. 14,1 тис. км з твердим покриттям, 1475 км експлуатаційної довжини залізничних шляхів.

  Центральний район має економічні зв'язки з багатьма країнами світу. Тут зосереджений потужний експортний потенціал та велика кількість імпортоорієнтованих підприємств із виробництва товарів і послуг.

  Показники забезпеченості автомобілями в Центральному економічному районі наведені в таблиці 5.15.

 

  Забезпеченість населення легковими автомобілями в особистій власності в Центральному економічному районі складає 374,1 одиниць на 1000 осіб постійного населення (Київська область - 115, Черкаська - 117).

  Загальний обсяг перевезень вантажів всіма видами транспорту в економічному районі в 2000 р. склав 75,9 млн. т, у тому числі: автомобільним - 70,2, залізничним - 5,6 млн. т, пасажирів - 209,4 млн., у тому числі: автомобільним - 142,4, залізничним - 66,3 млн. осіб.

  Основні показники, що характеризують автотранспортний потенціал Центрального економічного району та його структуру наведені в таблиці 5.16.

 


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.