Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 5 АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

5.2. РОЗМІЩЕННЯ АВТОТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСУ ПО РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

  Транспортно-дорожній комплекс

  Транспортно-дорожній комплекс Центрального економічного району представлений залізничним, автомобільним, річковим, повітряним і міським транспортом. Транспортна мережа економічного району має 14,4 тис. км автомобільних доріг, у т. ч. 14,1 тис. км з твердим покриттям, 1475 км експлуатаційної довжини залізничних шляхів.

  Центральний район має економічні зв'язки з багатьма країнами світу. Тут зосереджений потужний експортний потенціал та велика кількість імпортоорієнтованих підприємств із виробництва товарів і послуг.

  Показники забезпеченості автомобілями в Центральному економічному районі наведені в таблиці 5.15.

 

  Забезпеченість населення легковими автомобілями в особистій власності в Центральному економічному районі складає 374,1 одиниць на 1000 осіб постійного населення (Київська область - 115, Черкаська - 117).

  Загальний обсяг перевезень вантажів всіма видами транспорту в економічному районі в 2000 р. склав 75,9 млн. т, у тому числі: автомобільним - 70,2, залізничним - 5,6 млн. т, пасажирів - 209,4 млн., у тому числі: автомобільним - 142,4, залізничним - 66,3 млн. осіб.

  Основні показники, що характеризують автотранспортний потенціал Центрального економічного району та його структуру наведені в таблиці 5.16.

 


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити