Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 5 АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ

5.7. НАУКОВО-ТЕХНІЧНІ ПРОБЛЕМИ ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ АТ

  Проблема безпеки руху

  У зв'язку із збільшенням кількості автомобілів у приватній власності (Україна: 1985 р. -2358,1 тис.; 1996 р. -4736,0 тис.; Київ: 1985 р. - 111,2 тис.; 1996 р. - 281,7 тис.) за виною власників транспортних засобів збільшилась кількість ДТП. Тому були пред'явлені вимоги до підвищення професійної підготовки водіїв:

• подальше укріплення дисципліни;

• підвищення ефективності діяльності служб БДР;

• створення в кожному регіональному центрі діагностичних станції ДАЇ та ряд інших заходів.

  Крім того, були розроблені заходи по активній та пасивній безпеці з метою попередження аварій.

  Активна безпека - стійкість та управління, надійність гальм, шин, фар, вітрове скло.

  Пасивна безпека - міцність кузова, дверей, енергопоглинаючі бампери, пояси, надувні подушки, телескопічні рульові колонки тощо.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.