Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 6 ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ

6.9. ПОРТОВІ ТАРИФИ

  Зберігання контейнерів з експортними та транзитними вантажами

  За зберігання протягом однієї доби з моменту прибуття у порт контейнерів з експортними та транзитними вантажами плата не стягується. Після закінчення вказаного терміну та до моменту навантаження контейнерів на судно або інший транспортний засіб плата стягується за кожний контейнер, незалежно від виду та кількості вантажів, що в ньому знаходяться, за ставками залежно від номінальної маси (брутто) контейнера.

  Портам надається право збільшувати термін безоплатного зберігання до 10 діб.

  Плата за зберігання вантажів стягується за ставками першого дня зберігання у випадках:

• зберігання вантажів за господарськими договорами в межах строків та норм, що встановлені цими договорами;

• якщо вантаж завезено в порт для подальшого перевідправлення морським або річковим шляхом протягом поточної навігації;

• зберігання вантажів, що концентруються в портах відправлення на визначений термін або на визначене судно.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.