Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 6 ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ

6.9. ПОРТОВІ ТАРИФИ

  Зберігання імпортних вантажів

  За зберігання імпортних вантажів, які прибули в порт (за винятком вантажів в контейнерах), плата не стягується протягом перших чотирьох календарних діб з моменту їх надходження в порт (неповна доба вважається повною). Після закінчення вказаного терміну та до моменту вивезення вантажів з порту з одержувача стягується плата за зберігання вантажів за встановленими ставками.

  Зберігання контейнерів з імпортними вантажами

  За зберігання протягом однієї доби з моменту прибуття у порт контейнерів з імпортними вантажами плата не стягується. Після закінчення вказаного терміну та до моменту вивезення контейнерів з порту з одержувача стягується плата за кожний контейнер, незалежно від виду та кількості вантажів, що в ньому знаходяться, за ставками в залежності від маси (брутто) контейнера.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.