Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 6 ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ

6.9. ПОРТОВІ ТАРИФИ

  Ставки збору за роботу криголамів

  Основні положення

  Ставки криголамного збору встановлено за роботу криголамів, що здійснюють проводку суден в (з) порти Чорноморсько-Азовського басейну і р. Дунай (далі - «портовий криголамний збір»).   Портовий криголамний збір стягується портами України протягом встановленого періоду з кожної тонни вантажу або з кожного контейнера, що доставляється або вивозиться з порту.

  Віднесення вантажів до класів при розрахунку портового криголамного збору проводиться за класифікацією встановленої тарифної номенклатури для суховантажів. При перевезенні наливних вантажів, а також автотехніки, яка навантажується (розвантажується) своїм ходом портовий криголамний збір стягується за XIV класом ЄТСНВ для суховантажів.

  При перевезенні навантажених універсальних контейнерів, що належать транспорту, а також вантажовласникам, або які орендовані ними, портовий криголамний збір стягується  Ставки портового криголамного збору встановлено за один контейнер незалежно від роду і кількості навантаженого в нього вантажу.

  При перевезенні навантажених спеціальних контейнерів та порожніх спеціальних контейнерів портовий криголамний збір стягується за ставками, що встановлені для універсальних контейнерів відповідної номінальної маси брутто.

  При перевезенні порожніх контейнерів портовий криголамний збір в усіх випадках стягується із знижкою у розмірі 50% від ставок збору за перевезення навантажених контейнерів.

  При перевезенні інших вантажів та навантажених контейнерів до ставок портового криголамного збору, за домовленістю сторін, можуть застосовуватися знижки до 50 відсотків.

  При перевезенні навантажених та порожніх спеціальних контейнерів портовий криголамний збір стягується за ставками, що встановлені для універсальних контейнерів відповідної номінальної маси брутто.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.