Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 6 ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ

6.9. ПОРТОВІ ТАРИФИ

  Роботи, які не оплачуються за акордними ставками

  З експорту та каботажу у порту відправлення

  Приведення до габаритного стану вантажних місць (зрізання кутів, зменшення висоти або ширини вантажних місць тощо).

  Групування з метою формування суднової партії вантажів, які завезені в різний час у порт, за країнами та портами призначення, а також за окремими коносаментними партіями.

  Розпакування вантажних місць для визначення якості, сорту та перевірки вантажу на вимогу вантажовласників, карантинних, митних та інших компетентних органів і наступне приведення розпакованих місць у попередній стан.

  Зважування вантажів, включаючи встановлення на ваги та зняття з них.

  Підривання та розпушування всіма можливими засобами вантажів, що прибули у порт у зім'ятому, злежаному або мерзлому вигляді, під час їх розвантаження із суден або вагонів.

  Розбирання спеціальних пристосувань під час розвантаження із залізничних платформ обладнання та засобів транспортування.

  Очищення залізничних вагонів після перевезення вугілля, чавуну, металобрухту, добрива, інших навалочних та забруднюючих вантажів.

  Зачищення залізничних цистерн після злиття з них рослинних та тваринних жирів і мастил.

  Обладнання суден для перевезення тварин, важковагових, довгомірних, негабаритних, небезпечних та спеціальних вантажів, а також вантажів, які вимагають особливого температурного режиму перевезень.

  Роботи, пов'язані зі збереженням якості вантажів, які швидко псуються, і запобігання їх швидкому псуванню у тих випадках, коли необхідність у цих роботах виникає з незалежних від порту обставин.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.