Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 6 ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ

6.9. ПОРТОВІ ТАРИФИ

  Обмірювання вантажів.

  Спеціальне закріплення вантажів у трюмах та на палубах суден (з використанням зварювальних робіт, улаштуванням кульблоків, вимостів, настилів, стелажів, виготовленням металевих деталей, кріплень і т. і.), включаючи вартість матеріалів.

  Приймання та доставка малих партій вантажів та контейнерів к! у порт із залізничних станцій та аеровокзалів, а також посилок з поштових відділень.

  Маркування вантажів.

  Звільнення від закріплень на вагонах важковагових, довгомірних та подібних вантажів.

  Укрупнення вантажних місць шляхом пакетування.

  Перевезення вантажів залізницею у морський порт або з

морського порту, включаючи подання та відведення вагонів силами та засобами порту (як власними, так і орендованими) або силами та засобами залізниць. Інші роботи, які не названі вище. З імпорту та каботажу у порту призначення Звільнення від закріплень на суднах важковагових, довгомірних, негабаритних та інших вантажів.

  Очищення суден після розвантаження з них забруднюючих та інших вантажів та зараженого шкідниками зерна.

  Надання барж та інших плавзасобів для перевезення заражених вантажів, їх фумігація на суднах, баржах, вагонах, роботи з підвезення та навантаження фумігаційних препаратів, збирання, розвантаження, транспортування, знищення використаних препаратів, витрати внаслідок простою суден та барж, вагонів у зв'язку з вищевказаними операціями.

  Приведення до габаритного стану вантажних місць, призначених для навантаження у вагони (зрізання кутів ящиків, зменшення висоти або ширини вантажних місць, розбирання обладнання і т. і.).

  Групування по вагонних партій з вантажів, що прибули на різних суднах, а також сортування вантажів за марками та сортами всередині коносаментних партій та групування вантажів, що прибули за різними коносаментами.

  Розпаковування вантажних місць, перевірка вантажів на вимоги вантажовласників, органів карантинного нагляду, митниці, інших компетентних органів та наступне приведення розпакованих місць у попередній стан, за винятком випадків, коли такі роботи передбачені діючими на морському транспорті правилами.

  Ремонт тари, перетарування або перепакування вантажів, які прибули на суднах в порт у порушеній або неякісній тарі, а також згідно з окремими дорученнями вантажовласників.

  Зважування вантажів, включаючи подання їх на ваги та зняття з них.

  Підривання та розпушення всіма можливими засобами вантажів, що прибули у порт в злитому, змішаному або мерзлому стані (включаючи здіймання каучука).

  Розбирання на коносаментні партії або за найменуванням вантажів, що прибули в змішаному (не відсепарованому за коносаментами) вигляді.

  Обладнання вагонів (включаючи вартість матеріалів) для перевезення в них тварин, спецвантажів, вантажів, що вимагають особливого температурного режиму, важковагових, довгомірних, негабаритних та небезпечних вантажів; навалочних та насипних вантажів, що вимагають обладнання загороджень на дверях, а також обладнання не спеціалізованих залізничних платформ для перевезень контейнерів, в акордній ставці також не враховується вартість простою вагонів, пов'язаного з їх обладнанням.

  Роботи, пов'язані зі збереженням якості вантажів, які швидко псуються, і запобігання їх швидкому псуванню у тих випадках, коли необхідність у цих роботах виникає з незалежних від порту обставин.

  Підготовка вантажів до інспектування (каучук та ін.) та проведення робіт, які пов'язані з інспектуванням (перевіркою якості).


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити