Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 6 ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ

6.9. ПОРТОВІ ТАРИФИ

  Обмірювання вантажів.

  Специфікування за письмовим дорученням власників вантажів за масою кожного місця та складення по вагонних товарних специфікацій на відправлені залізницею та видані на місці вантажі.

  Отримання дозволу залізниць для навантаження вантажів у вагони. Візування залізничних документів.

  Доставка одержувачу вантажів в контейнерах та повернення порожніх контейнерів у порт.

  Доставка малих партій вантажів та контейнерів на залізничні станції, аеровокзали та в поштові відділення.

  Пломбування вагонів та контейнерів, які завантажуються у порту імпортними вантажами .

  Перевезення вантажів залізницею у морський порт або з морського порту, включаючи подання та відведення вагонів силами та засобами порту (як власними, так і орендованими) або силами та засобами залізниці.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.