Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 7 АВІАЦІЙНИЙ ТРАНСПОРТ (АТ)

7.4. ТЕХНІЧНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ (AT)

  Авіаційний транспорт як галузь - це усі види підприємств, організацій та установ, діяльність яких спрямована на створення умов та використання повітряного простору людиною за допомогою повітряних суден. Цей вид транспорту має багато переваг:

а) висока швидкість перевезень - швидкість сучасних позазвукових літаків має 2200-2500 км/год., дальніх і середніх магістральних дозвукових літаків, таких як «ИЛ-61», ТУ-154, ТУ-134, «ИЛ-86» та інших - 850-890 км/год., а літаків місцевих повітряних ліній (ЯК-40, ЯК-42, АН- 24, АН-2) - від 200-500 км/год. (в порівнянні: залізничний транспорт - 55 км/год, автобус - 60-80 км/год., річковий-морський-25 км/год.; судна з підводними крилами 65-75 км/год.);

б) змога досягнути практично будь-якої точки, навіть у важко доступних районах;

в) практично невеликі капіталовкладення в наземні засоби.

  На будівництво в бездорожніх районах двох аеропортів в ВПМ (вихідний пункт маршруту) і КПМ треба невеликі затрати часу, а капіталовкладень в багато разів менше, ніж для спорудження полотна залізничних або автомобільних доріг.

г) велика організаційна маневровість та можливість створювати прямі сполучення.

д) важливими технічно-експлуатаційними властивостями літаків є міскість для пасажирів та вантажопідйомність для вантаження. Все це тісно пов'язано з типом та потужністю силової установки, а також з максимальною польотною вагою літака.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.