Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 10 ПРОМИСЛОВИЙ ТРАНСПОРТ

10.2. МІЖГАЛУЗЕВІ ПІДПРИЄМСТВА ПРОМИСЛОВОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ.

ДЕРЖАВНИЙ КОНЦЕРН «ПРОМТРАНС»

  Міжгалузеві підприємства промислового залізничного транспорту (ППЗТ) входять в Концерн «Промтранс» (далі - Концерн), що є державним господарським об'єднанням, створеним відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 11.08.2005 р. № 453 «Про створення Об'єднання підприємств промислового залізничного транспорту «Промтранс», входить до сфери управління та підпорядковується безпосередньо Міністерству транспорту та зв'язку України. До складу Концерну входять понад 40 підприємств (надалі - «учасники»),визначених у його Статуті.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.