Загальний курс транспорту

 

РОЗДІЛ 3

УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТОМ В УКРАЇНІ

3.7. УПРАВЛІННЯ ТРУБОПРОВІДНИМ ТРАНСПОРТОМ

  ДК «Укртрансгаз»

  Дочірня компанія Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» створена в 1998 році на базі АТ «Укргазпром» із передачею в користування розподільчих газопроводів. До складу Укртрансгазу входять 19 філій, виробничі об'єкти яких знаходяться у всіх областях України, в тому числі 6 підприємств-операторів газопроводів високого тиску, інститут «НДПІАСУтрансгаз».

  Підприємство здійснює весь обсяг транспортування та зберігання природного газу на території України (за винятком Республіки Крим), подачу його споживачам, транзитні поставки російського газу до країн Європи та Туреччини, експлуатаційне обслуговування і будівництво об'єктів газотранспортної системи.

  Основні види діяльності Компанії:

• транспортування природного газу внутрішнім споживачам;

• транзит природного газу в країни Європи і СНД;

• постачання природного газу внутрішнім споживачам;

• виробництво стиснутого газу і забезпечення ним автомобільного транспорту;

• обслуговування і ремонт об'єктів транспорту і розподілу природного газу;

• будівництво газопроводів високого і низького тиску та об'єктів на них;

• науково-дослідні, дослідно-конструкторські і проектні роботи в галузі транспорту і збереження газу.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.