Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 1 КАЛЕЙДОСКОП ВРАЖЕНЬ

 

Мешканці чарівної країни Образотворчого мистецтва раді зустрічі з тобою. Разом із чарівницею Гармонією ти знову помандруєш мистецькими стежинками, побачиш чудові художні твори, дізнаєшся багато нового про те, як їх створюють митці, та сам навчишся бачити красу навколишнього світу та зображати її.

Подивись навкруги і ти переконаєшся, що мистецтво присутнє в нашому житті скрізь. Завітаймо спочатку на галявини Графіки та Живопису.

Графічні картини прикрашають кімнати. Ілюстрації допомагають зрозуміти зміст книжок, газет та журналів. Плакати передають різноманітну інформацію.

 

 

Живописними розписами прикрашають стіни будинків ззовні і всередині. Художники виставляють свої картини у музеях та на виставках. Шанувальники живопису милуються улюбленими композиціями вдома.

Розпізнай твори графіки та живопису серед поданих ілюстрацій.

 Поглянь, як художники зобразили відпочинок дітей« Пригадай свої враження від літніх канікул.

 

Секрети чарівниці Гармонії

Намалюй те, що подарувало тобі найкращі літні враження. Виконай зображення на квадратному аркуші.

Колективна робота. Разом із учнями класу об’єднайте готові роботи у колективну композицію «Калейдоскоп літніх вражень».

Поради чарівниці Гармонії

Знайди твори графіки та живопису, які оточують тебе у повсякденному житті.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.