Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 10 КРАСУНЯ ЧЕРЕПАХА

 

У створенні зображень, схожих на справжні, скульптору допомагає вправна помічниця — фактура. Вона передав особливості поверхні зображуваної натури. Ця поверхня ноже бути гладенька чи шорстка, блискуча чи тьмяна. Фактура може нагадувати шерсть тварин, пір’я птахів тощо.

 

Поглянь, як митці використали різну фактуру для зображення людей і тварин.

У віддаленому куточку зоопарку країни Образотворчого мистецтва мешкає скромна черепаха. Вона невеличкого розміру, не мас яскравого забарвлення. Проте яка вона гарненька!

Роздивися чудовий і міцний панцир черепахи, прикрашений дивовижними візерунками.

Вправа. Спробуй прикрасити панцир черепахи за допомогою фактури.

Секрети чарівниці Гармонії Зліпи красуню черепаху.

Прикрась її фактурними візерунками.

Поради чарівниці Гармонії

Розкажи друзям, як фактура допомагає скульптору у його творчості.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.