Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 13 МІСТО МИТЦІВ

 

Митцям подобається їхнє казкове місто, і тому вони часто його малюють. І вдень, і вночі, і за будь-якої погоди воно милує око своєю красою.

Роздивись, як художникам удається зобразити на картинах багато різних будинків.

Поміркуй: чи схоже місто митців на справжнє? Яке з намальованих міст подобається тобі найбільше?

Щоб зобразити великий простір міста, художники малюють багато будинків. Ті з них, які ближче до глядача, більші за розміром та загороджують віддалені.

Придивися: будинки, зображені на картині вдали ні, намальовані менш чітко.

Секрети чарівниці Гармонії

Зобрази місто митців у країні Образотворчого мистецтва. Використай аплікацію з кольорового паперу. Пригадай, що таке силует.

Варіант 2

Поради чарівниці Гармонії

Щоб побачити старовинну та сучасну архітектуру, варто побувати на екскурсії містом.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.