Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 15 ЧУДОВА ЯЛИНКА

 

Чарівниця Гармонія завжди милується живими ялинками в лісі, тому новорічну ялинку намагається виготовляти своїми руками. Цим вона не тільки зберігає природу, а й робить новорічне свято цікавішим.

Роздивися дерева, які створили майстри країни Образотворчого мистецтва.

 

 

Зверни увагу: при виготовленні ялинки її основою є стовбур. Саме від нього, як від центру, рівномірно в усі боки розходяться гілочки новорічного деревця.

Поглянь, які красиві ялинки можна виготовити з картону чи паперу.

Для виготовлення ялинки можна застосовувати багато різних матеріалів.

Секрети чарівниці Гармонії

Виготов власноруч новорічну ялинку та прикрась її.

 

Поради чарівниці Гармонії

Допоможи своїм молодшим друзям вирізати з паперу та фольги новорічні прикраси.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.