Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 19 ТАЄМНИЦІ КОМПОЗИЦІЇ

 

Спробуймо розгадати таємницю краси творів образотворчого мистецтва. Для цього пригадай, чим керує королева Композиція. Саме від композиції, тобто гармонійного розміщення та поєднання всіх складових частин картини, залежить її краса. Роздивись, як поєднуються фрукти в композиції.

 

Композиція кожного твору має бути врівноважена. Великі й маленькі, світлі й темні частини картини розміщуються так, щоб взаємно врівноважувати й доповнювати одна одну.

Поглянь на картину. Зверни увагу на рівновагу великих і маленьких, світлих і темних плям.

Загадка. Знайди врівноважені композиції.

Секрети чарівниці Гармонії

Створи аплікацію «Мої улюблені цукерки». Пересувай великі і маленькі паперові цукерки по аркушу, поки не знайдеш варіант врівноваженої композиції.

Варіант 1

Поради чарівниці Гармонії

Створи врівноважену композицію з печива.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.