Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 21 ПРИГОДИ ВІТЕРЦЯ

 

Завітаймо на виставку картин про природу.

На одних творах зображено затишні краєвиди, на інших — природу, збурену негодою. У перших — композиція спокійна, врівноважена, у других — передає неспокій, рух. А хто порушує спокій природи? Це — невгамовний вітер.

 

Поміркуй, як можна намалювати вітер? Зверни увагу, як художники передають рух повітря через похилені вітром в один бік дерева і трави, а також розкуйовджені хмари.

 

 

 

Порівняй дерева, кущі, трави у спокійну погоду та негоду.

Вправа. Спробуй намалювати лініями рух вітру.

Секрети чарівниці Гармонії

Придумай казку про пригоди вітерця в лісі.

Намалюй до неї ілюстрації графітним олівцем. Для цього поділи аркуш навпіл: на одній його половині намалюй ліс, коли вітер відпочиває, а на другій — коли бешкетує.

Поради чарівниці Гармонії

Придумай мультфільм про мандри вітерця. У вільну хвилинку намалюй до нього кілька кадрів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.